Esmaspäev 28 November 2022

 
  SA Vändra Tervisekeskus

Kui tahad näha, siis silmad sule,
et vaadata südamega, et kuulata südamega.
Doris Kareva

Külastusreeglid SA Vändra Tervisekeskus`es piirangute leevendamise järgsel perioodil

 

1. Külastajatena on lubatud SA Vändra Tervisekeskus`sse siseneda ainult isikutel, kes on terved s.t. ei ole COVID-19 positiivsed ega olnud nendega lähikontaktsed ja ei põe muid viirushaiguseid. 

2. Külastused toimuvad lähtuvalt kliendi/patsiendi tervislikust seisundist. Erandjuhtudel erikokkulepped.

 3. Ühele kliendile/patsiendile on lubatud siseruumides maksimaalselt 2 külastajat, aeg maksimaalselt 20 minutit. Külastusajad: E-P kell 13.00-14.30. Ühele kliendile/patsiendile on maksimaalselt üks külastus nädalas. Külastused toimuvad ilusa ilma korral õuealal: SISEHOOVIS või asutuse PEAUKSE juures. Muudel juhtudel siseruumis. Palume külastusele mitte hilineda! 

4. Registreerida külastusaeg telefoni 44 67 097 või e-posti: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel. Külastus toimub registreerimisekinnituse saamisel. Registreerimiseks kontakti ei saa nädalavahetustel ja riigipühadel.

5. Külastajad peavad kandma kirurgilist kaitsemaski

6. Klientidele pakkide saatmiseks palun helistada ette telefonil 44 67 097

9. Klientide ja lähedaste omavaheline suhtlemine mobiiltelefoni teel tuleb eelnevalt kokku leppida 

telefonil 44 67 097(sekretär), 52 31 134 (juhataja) või 58 864 185 (valveõde);

11. Asjaolude muutumisel teeb vahetu vajaduse korral otsuse külastuskeelu rakendamise (sh lõpetamise) osas SA Vändra Tervisekeskus juhatus. Külastuskeeldu puudutav otsus kooskõlastatakse kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis Terviseameti Lääne regionaalse osakonnaga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

(Külastuskeeld kehtestatakse uuesti, kui on teadaolevalt olnud kokkupuuted COVID-19 viirusest põhjustatud haigusesse nakatunutega ja/või on hoolekandeasutuses COVID-19 nakatunud klient või töötaja.)