Pühapäev 25 Oktoober 2020

 
  SA Vändra Tervisekeskus

Kui tahad näha, siis silmad sule,
et vaadata südamega, et kuulata südamega.
Doris Kareva

Külastusreeglid SA Vändra Tervisekeskus`es piirangute leevendamise järgsel perioodil

 

1. Külastajatena on lubatud SA Vändra Tervisekeskus`sse siseneda ainult isikutel, kes ei ole COVID-19 positiivsed ega olnud nendega lähikontaktsed ja ei põe muid viirushaiguseid. Nimetatud fakti tuleb enne igat külastust tõendada külastajal/külastajatel allkirjastatud tervisedeklaratsiooniga (lae alla siit) ja saata e-posti aadressil:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

2. Külastused toimuvad lähtuvalt kliendi/patsiendi tervislikust seisundist. Erandjuhtudel erikokkulepped.

 3. Ühele kliendile/patsiendile on lubatud maksimaalselt 2 külastajat, aeg maksimaalselt 30 minutit. Broneeritavad ajad: E-R kell 13.00; 13.45; 14.30. L-P kell 13.00 ja 14.00 . Ühele kliendile/patsiendile on maksimaalselt üks külastus nädalas. Palume külastusele mitte hilineda.  

4. Registreerida külastusaeg telefoni 44 67 097 või e-posti: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel. E-R kl 08.00- 16.00 Külastus toimub registreerimisekinnituse saamisel.

5. Külastajad peavad kandma kirurgilist kaitsemaski

6. Klientidele pakkide saatmiseks palun helistada ette telefonil 44 67 097

9. Klientide ja lähedaste omavaheline suhtlemine mobiiltelefoni teel tuleb eelnevalt kokku leppida 

telefonil 44 67 097(sekretär), 52 31 134 (juhataja) või 58 864 185 (valveõde);

11. Asjaolude muutumisel teeb vahetu vajaduse korral otsuse külastuskeelu rakendamise (sh lõpetamise) osas SA Vändra Tervisekeskus juhatus. Külastuskeeldu puudutav otsus kooskõlastatakse kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis Terviseameti Lääne regionaalse osakonnaga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

(Külastuskeeld kehtestatakse uuesti, kui on teadaolevalt olnud kokkupuuted COVID-19 viirusest põhjustatud haigusesse nakatunutega ja/või on hoolekandeasutuses COVID-19 nakatunud klient või töötaja.)